Služby


Veškeré naše zboží máme skladem.

Naše sklady obsahují několik tisíc aktivních položek, jsme tedy schopni okamžitě uspokojit Vaše přání. Množství našeho zboží můžete sledovat online na našich stránkách.

Pokud nějaké zboží nemáme rádi vám ho objednáme !
Rozvoz zboží v ceně nad 1500,- kč po karlovarském kraji do 24 hodin zdarma.
Platí po předchozí domluvě. Máte-li o závoz zboží zájem neváhejte nás kontaktovat.

Další možností je doručení zboží smluvním přepravcem do 48 hodin po celé ČR.Expresní dodání zboží.

Vámi objednané zboží expresně dodáme do 2 hodin. Cena expresního dodání je 139,- Kč. Platí pouze v rámci Karlových Varů a Mariánských Lázní nebo dle domluvy. Tato nabídka platí v Po - Pá od 8:00 do 14:00, službu je nutno objednat telefonicky na telefonu 353 234 657 pro Karlovy Vary a 354 626 109 pro Mariánské Lázně.Chráněná dílna - náhradní plnění.

Máme statut chráněné dílny - zaměstnáváme tělesně postižené spoluobčany. Můžeme Vám tedy jako bonus nabídnout tzv. "náhradní plnění". Více se dozvíte zde.
Úklidové služby

Nabízíme úklidové služby po karlovarském kraji. Provádíme úklid vnitřních i vnějších prostor, každodenní i nárazový úklidový servis institucí, úklid kanceláří, admi-nistrativních budov a objektů, úklid firem a komerčních prostor,Vše pro zákazníka.

Špatně objednané zboží? Potřebujete dohodnout cenu? Nejste spokojeni s kvalitou? Neváhejte nás kontaktovat, vše se dá vyřešit k oboustranné spokojenosti. Snažíme se vyjít Vaším požadavkům maximálně vstříc.,

Provozní doba.

Nevyhovuje Vám naše otevírací doba? Nedostanete se k nám přes týden?

Využijte možnosti zboží objednat na dobírku, nebo si ho nechte uložit na prodejně v Dalovicích. Tam si ho můžete vyzvednout v sobotu mezi 8:00-11:00.
Individuální ceny.

Odebíráte zboží ve "velkém"? Potřebujete nastavit "lepší" cenu?

Neváhejte nás kontaktovat, uděláme vše proto abychom Vám vyhověli.
Bonusový systém pro stálé odběratele.

Domluvte si bonusový systém a sbírejte body na své konto. Vyměňte poté své body za zboží zdarma.Pravidelné vyúčtování.

Objednáváte pravidelně několikrát měsíčně? My Vám dodáme zboží pouze na dodací list  a k smluvenému datu Vám vystavíme hromadnou fakturu. Např. 8 objednávek tedy 8 dodacích listů ale jen jedna faktura a jedno vyúčtování.

Šetříme Vám tak čas i peníze.Slevové karty pro Vaše zaměstnance.

Chcete poskytnout svým zaměstnancům firemní bonus ve formě slevy na nákup drogistického zboží? Neváhejte nás kontaktovat.

Slevové karty platí v našich velkoobchodních i maloobchodních prodejnách. (Sleva se nevztahuje na telefoní kupony, tabákové výrobky a zboží v akci)
Platební karty

Nechcete-li platit hotově, můžete využít možnosti úhrady platebními kartami na bezkontaktních terminálech. Akceptujeme VISA a Mastercard.Prostírání - zaškolení personálu

Potřebujete zaškolit personál v prostírání, chcete být in v posledních trendech stolování, nebo potřebujete někoho kdo Vám pomůže se slavnostní tabulí? Zajistíme Vám školení nebo dohled specialisty na prostírání společnosti DUNI.


Velkoobchod drogerie  |   E-Mail   353 234 657 Oblíbené Campex | Katrin | Duni

Hodnoceno zákazníky

  • Skvělý obchod, výborná domluva.
  • Jen zde jsem sehnala, co jinde nebylo.
  • Překvapila mě rychlost, doporučuji.

Jana - Plzeň

Objednávky

Pobočky

  • Velkoobchod Karlovy Vary
  • Prodejna Karlovy Vary


| |
© 2024 Insion


Služby